ziemniaczki w sosie koperkowym
Dania główne

Ziemniaczki w sosie koperkowym

Ziemniaczki w sosie koperkowym – Twoja rodzina je pokocha! Są przepyszne same w sobie i jak dla mnie nie potrzebują dodatków – mogę je zajadać bez niczego! Spróbuj ich koniecznie a zobaczysz jakie są uzależniające!!!
Łap przepis!

Ziemniaczki w sosie koperkowym

Młode, najlepiej malutkie ziemniaczki obierz lub dokładnie wyczyść szczotką do warzyw, a następnie ugotuj w osolonej wodzie.
Kiedy będą już prawie miękkie odsącz je i zalej słodką śmietanką (ilość dostosuj do wielkości porcji), dodaj dużo posiekanego koperku i gotuj jeszcze chwilę, aż ziemniaczki całkowicie zmiękną a sos lekko się zagęści.
I już gotowe!
Szybko, prosto i smacznie – czyli tak jak lubię najbardziej!

Wypróbuj inne moje propozycje z kategorii DANIA GŁÓWNE.

Jeśli chcesz mnie bliżej poznać zapraszam Cię na mój profil na Instagramie, gdzie codziennie dzielę się kulinarnymi inspiracjami i nie tylko 😉 Do zobaczenia!

ziemniaczki w sosie koperkowym

Wpis zawiera linki afiliacyjne do programu Allegro Polecam – jeśli kupujesz bezpośrednio poprzez link sprzedawca z Allegro zapłaci mi mały % ze swojej prowizji, zazwyczaj kilka groszy. Dla Ciebie cena pozostaje wciąż ta sama.
W ten sposób pośrednio wspierasz działanie mojej strony za co bardzo Ci dziękuję. Dzięki Twojemu wsparciu mogę się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe przepisy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *