Lista rzeczy na wyjazd
Po godzinach

3… 2…1… Wakacje! Lista rzeczy na wyjazd!

Odkąd w podróż poślubną do Egiptu nie zapakowaliśmy do walizki niezbędnych elementów garderoby – lista rzeczy na wyjazd stała się obowiązkowym punktem programu każdej wycieczki 😉

I nie musisz jej przygotowywać co roku – wystarczy, że zrobisz to raz! Serio, serio!

Oczywiście lista będzie ewoluować i zmieniać się wraz z tym jak będą zmieniały się Twoje potrzeby, ilość członków w Twojej rodzinie i ich wiek a także cel podróży. Bo co innego zabieramy na wakacje nad morze a co innego w góry. Jednak zrobienie porządnej bazy zaoszczędzi Ci przede wszystkim czas a ryzyko, że o czymś zapomnisz będzie o wiele mniejsze.

Ja swoją listę zrobiłam już wiele lat temu w Exelu i zapisany plik trzymam w dokumentach na komputerze. Kiedy przychodzi czas wakacji otwieram go, kasuję rzeczy, które już nie są nam potrzebne (tj. pieluchy, kocyki czy butelki 😉 ), dopisuję to, co przychodzi mi do głowy i drukuję. Po zapakowaniu danej rzeczy do walizki odhaczam ją na kartce i załatwione!

Polecam Wam ten sposób, bo w łatwy sposób możecie dodawać kolejne kolumny (w przypadku powiększenia się Waszej rodziny) czy wiersze z dodatkowymi rzeczami.

lista rzeczy na wyjazd
Lista rzeczy na wakacje – jak to wygląda u mnie

Poniżej zostawię Wam plik do ściągnięcia z naszą wakacyjną listą. Może Wam posłużyć jako inspiracja lub możecie ją po prostu edytować i dostosować do swoich potrzeb.

A czego zapomnieliśmy do Egiptu?

Otóż moi drodzy – krótkich spodenek mojego świeżo upieczonego męża. Słowo „upieczonego” ma tu kluczowe znaczenie 😉

Piramidy w Gizie Kair
W pobliskim egipskim sklepie znaleźliśmy mnóstwo krótkich spodenek jednak niekoniecznie trafiających w nasz gust. Ostatecznie udało się znaleźć coś w jednolitym kolorze i w ten sposób nasz pobyt w krainie upałów został uratowany 😉

Lista rzeczy na wyjazd

Przeczytaj także artykuł „Apteczka na wakacje” – znajdziesz tam również listę rzeczy do druku, które wg mnie powinny się znaleźć w wakacyjnej apteczce.

Jeśli chcesz mnie bliżej poznać zapraszam Cię na mój profil na Instagramie, gdzie codziennie dzielę się kulinarnymi inspiracjami i nie tylko 😉 Do zobaczenia!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *